1. Ana Sayfa
  2. KOSGEB
  3. KOSGEB Kesin onayı için danışmanlık hizmeti almak doğru mudur?
Trendlerdeki Yazı

KOSGEB Kesin onayı için danışmanlık hizmeti almak doğru mudur?

KOSGEB, işletmeleriniz hayal olmaktan çıkıyor. Yeni kurulacak veya başarılar sağlamış şirketlerinizin hayali KOSGEB artık sizlere daha yakın.

Doğru kararlar vererek sizde KOSGEB desteklerinden yararlanın. İstediğiniz paketten istediğiniz alanda yararlanabilecek işletmelerinizi uluslararası bir boyuta taşıyabileceksiniz. Ülkenin ekonomisine katkıda bulunacak ve ülkenizin işsizlik oranının düşmesine yardımcı olacaksınız. Böylesine kaliteli bir işletme olmayı kim istemez. Artık işletmenizi böylesine kaliteli bir hale getirmek KOSGEB ile çok kolay bir hal alabiliyor.

KOSGEB’den yararlanmak isteyen işletmeler kendilerine “KOSGEB kesin onayı için danışmanlık hizmeti almak doğru mudur?” sorularını soruyorlar.

Çünkü böylesine avantajlı bir kurum ile çalışmak gerçekten işletmeler için çok büyük bir önem haline gelmiştir. Fakat gelişmekte olan bazı destekler sayesinde sizlerde büyük bir sorundan kurtulabileceksiniz. Aklınızda takılan sorulardan kurtulacak ve arkanıza değerli destekçiler alacaksınız.

Danışmanlarınızı İyi Seçin

Kendi başınıza şirketinizin iş planı ve projelerini hazırlarken çekinceleriniz olabilir. “KOSGEB projenizi onaylayacak mı?” gibi sorunlar aklınızı kurcalayıp duracak.

Tecrübesiz olduğunuzdan dolayı birçok konuda endişeli adımlar atacak ve kararsız kalacaksınız. Belki de bu kararsızlıklar sizleri yanlış yollara sürükleyecek. Bunlardan kurtulmanız için KOSGEB danışmanları size profesyonel destekler sağlamaktadır. İşletmeleriniz hakkında sizin yerinize dışardan bir göz olarak değerlendirmeler ve incelemeler yapar. İşletmenizin bazı eksiklerini belirleyerek sizlere çözüm önerilerinde bulunurlar.

Önerilen Yazı
KOSGEB Kelimesi 2020 yılında Google’da 1 milyon kez arandı

İşletmeleriniz bu sayede kusursuz olmaya başlar. Sizler için hazırladığı raporlar ile işletmenizin analizini yapar ve iş planınıza eklemeniz için ayrıntılar çıkartır. Ne kadar kusursuz bir iş planınız olur KOSGEB’e iş planınızı sunarken o kadar rahat olursunuz ve sorulan sorular karşısında rahatlıkla cevaplar verebilirsiniz. Onları projenizle büyüleyebilirsiniz. Buda sizin şansınızı arttırmak konusunda pozitif bir yol olacaktır. Kaliteli bir işletme olmanızı sağlayacak bu destek sizleri rakiplerinizin önüne çekecektir. Bu konularda kuşkularınız olması normaldir.

Gözden Kaçıracağınız Hususlar Olabilir

Böylesine önemli bir kurumu arkanıza almak için çabalıyorsunuz. İşletmeciler “KOSGEB kesin onayı için danışmanlık hizmeti almak doğru mudur?” soruları hakkında fikir sahibi olmaya başladılar. Bu sorunun cevabı girişimci insanlar tarafından tahmin edilebilir olmalıdır. Çünkü değişkenlik gösterebilen bir sorudur. Genel olarak baktığımızda KOSGEB onayı için danışmanlık hizmeti almak doğrudur. Neden diye soracak olursanız tecrübesiz olarak girdiğiniz bu yolda topladığınız kaynaklar belki yeterli olabilir. Fakat kuşkularınız ve stresiniz yüzünden gözden kaçırabileceğiniz hususlar olabilir. Bu aşamada dışardan bir göz sizi izlemeli ve bu adımlar hakkında size destek vermelidir.

Hem de bu kişiler tecrübeli kişiler olacaktır. Belki sayısız işletmeye KOSGEB onayı aldırmış olabilecektir. Bu yüzden doğru geliyor. Fakat referansları ve tecrübesi olmayan şirketler ile çalışmak ne kadar doğrudur bilemeyiz. Güven sıkıntısı çekersiniz. Düşünün referansı yok ve daha önce hiçbir tecrübesi yok fakat sizlere destek verecek. Neye dayanarak size güven sağlayacak. Bu yüzden onay aldırmak konusunda tecrübeli firmalar doğru karardır fakat tecrübesiz firmalar yanlış karardır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ekonomi sektörüyle alakalı yazılar yayınlıyorum. Ağırlıklı olarak KOSGEB, İŞKUR ve Bankaların içeriklerini sizler için derliyorum. İstediğiniz farklı yazılar varsa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Yorum Yap veya Soru Sor